Automatyka Bram i Szlabanów

Wygoda, funkcjonalność, praktyczne zastosowanie to w dzisiejszych czasach elementy, które dla większości z nas stanowią podstawę użytkowania urządzeń. Na szczególną uwagę zasługuje pierwsza z nich ponieważ to dzięki niej otwieranie-zamykanie bramy lub szlabanu jest komfortowe i nie wymusza na kierowcy ciągłego wychodzenia z pojazdu podczas wjazdu lub wyjazdu z terenu domu lub firmy.

Wjazd na posesję powinien być wygodny ale przede wszystkim stanowić zabezpieczenie przed niepożądanymi gośćmi. Podczas wyboru systemów automatyki bram i szlabanów warto się zastanowić nie tylko na komfortem ich użytkowania ale również nad praktycznym zastosowaniem oraz jakością wykonania. 

Dzięki doświadczeniu oraz szerokiej wiedzy naszych specjalistów w zakresie techniki zabezpieczeń, od kilkudziesięciu lat świadczymy usługi montażu, instalacji oraz konserwacji napędów automatyki bram i szlabanów. 


Nie wiesz jak to działa? Pomożemy!

W ramach usługi udzielamy darmowych porad dotyczących montażu oraz obsługi automatów do bram i szlabanów.

Nie możesz zdecydować się jaka opcja sterowania twojej bramy, szlabanu będzie najlepsza? Służymy radą! 
Montujemy, instalujemy i konfigurujemy urządzenia z opcją zdalnego dostępu przez pilot, kartę, smartfon oraz na podstawie numerów tablic rejestracyjnych.

 

Automatyka bram i szlabanów

 

Zapewniamy:

  • Fachowe doradztwo techniczne,
  • Niezawodny sprzęt renomowanych firm,
  • Wykwalifikowane ekipy montażowe,
  • Atrakcyjne ceny.

 Zainteresowała cię nasza oferta? Zapraszamy do współpracy!
tel. +48 691 710 115 | handlowy@art-security.pl  

KONTAKT:

ART SECURITY, ul. Mrówcza 243, 04-697 Warszawa
(22) 622 48 48

Formularz kontaktowy: