Kim jesteśmy ?

Art-Security to firma powstała w 1992 roku w oparciu o polski kapitał. Od początku nasze usługi skierowane sa do obiektów handlowo-usługowych, wspólnot mieszkaniowych, korporacji, placów budów, organizatorów imprez, zakładów przemysłowych, parków logistycznych, urzedów państwowych, osób prywatnych, artystów scenicznych, polityków oraz celebrytów.

Doświadczenie, osiągnięcia organizacyjne oraz technologie pozwalają nam stale się rozwijać dając gwarancję pełnego komfortu i rzeczywistego bezpieczeństwa naszym Klientom i Pracownikom.

 

 

Przewagę konkurencyjną gwarantuje:

  • Bezpośredni nadzór właścicielski – w całym procesie budowania i wdrażania strategii przedsiębiorstwa, aktywnie uczestniczą właściciele firmy, a nie tylko osoby funkcyjne (przekłada się to bezpośrednio na wysoki poziom usług świadczonych na rzecz Zleceniodawców).
  • Kultura i doświadczenie osób realizujących zadania powierzone w ramach poszczególnych kontraktów – tymi cechami charakteryzują się wszyscy pracownicy Art-Security, a nie tylko kadra menadżerska.
  • Osiągnięcia organizacyjne i wykorzystywane technologie – te elementy działalności przedsiębiorstwa dają gwarancję pełnego komfortu i poczucia rzeczywistego bezpieczeństwa.
  • Kompetencje i kwalifikacje zespołu pracowników i kadry menedżerskiej – wszyscy pracownicy Art-Security są rekrutowani, selekcjonowani i szkoleni z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi:

Rekrutacja
Oprócz standardowych rozwiązań (ogłoszenia, targi pracy i pośrednictwo pracy) w 80% przypadków stosujemy system kreacji zatrudnienia. Jego głównym założeniem jest poszukiwanie kandydatów do pracy w ich obecnym miejscu zatrudnienia. Realne sytuacje, wpływ otoczenia i naturalne zachowanie tych osób, pozwala koordynatorom na pierwszą, bardzo ważną weryfikację. Szukamy najlepszych ludzi w branży.

Selekcja
W tym przypadku wykorzystujemy Łańcuch Oczekiwanych Wartości. Wiemy, że zatrudnienie najlepszych ludzi w branży to nieustający proces. Działamy bez przerwy, a nie tylko wtedy, gdy pojawi się problem (zwolnienie pracownika). Rekrutacja trwa u nas cały czas – w miejsce najniżej ocenionych pracowników, natychmiast są zatrudniane kolejne osoby bez doprowadzania do sytuacji, w których ci najsłabsi wpłyną negatywnie na poziom świadczonych przez nas usług.

Szkolenia

Pracownicy Art-Security uczestniczą w szkoleniach od pierwszego dnia zatrudnienia. Poza szkoleniami standardowymi (bhp, ppoż, pierwsza pomoc) prowadzimy szkolenia specjalistyczne. Szkolenia są prowadzone cyklicznie, a wyniki oceniane na bieżąco.


Strategia

Road 2030

  • Marzy nam się aby rynek dojrzał i zrozumiał dlaczego w usługach ochrony najważniejszy jest człowiek.
  • Marzy nam się aby technika wspierała dobrą ochronę nie tylko skutecznie ale i ekonomicznie.
  • Marzy nam się większy szacunek społeczny do munduru.

Wiemy, że branża przeżywa ogromne zmiany. Jest to dla wszystkich szansa aby tak jak My od 32 lat, postawić na jakość swojej pracy a nie na inne wartości takie jak np. cena. Wszyscy, którzy nie rozumieją zmian zostaną w tyle. My pójdziemy do przodu, zmieniając się dla Klienta, dla Konsumenta, dla jeszcze lepszej jakości.

Wiemy, że właściwy kierunek to praca nad pozytywnym postrzeganiem zawodu ochroniarza. Dobrze przeszkolony i zadowolony pracownik przywróci dobre imię munduru. Każdego dnia wkładamy ogromny wysiłek i zaangażowanie w podnoszenie kompetencji i morale naszych ludzi. Tylko w ten sposób można odbudować wizerunek tego zawodu, podnosząc poczucie bezpieczeństwa u każdego z Nas. Wiemy, że technika może a nawet musi być nowocześniejsza, pewniejsza a sprzęt ekonomiczny i niezawodny. Testujemy go każdego dnia, dla pewności wyboru najlepszej oferty dla Klienta.

Dzięki szkoleniom, dobrze rekrutowanym i oddanym pracownikom, zdołamy zmienić świadomość rynku.

Zawód ochroniarza z powrotem będzie miał status elitarnego. Naszym zdaniem NOWY pracownik Ochrony to kandydat młody, wyszkolony, komunikatywny, rozgarnięty, posiadający wyższe/większe kwalifikacje i ambicje. Zapraszamy do wspólnego realizowania marzeń.

 Z Nami Bezpiecznie

 

 

NASZE WARTOŚCI

Nasze spojrzenie na świat

RZETELNOŚĆ
Nasze działania są transparentne i godne zaufania. Mówimy to, co myślimy. Robimy to, co mówimy. Kierujemy się etyką zawodową i poprawnością w działaniu. Nasi Klienci cenią sobie szczerość i solidność na każdym etapie współpracy.
JAKOŚĆ
Szukamy najlepszych pracowników. Pomagamy im się rozwijać. Służymy naszym Klientom zawsze i na tym samym, wysokim poziomie. Analizujemy swoje działania i eliminujemy nieprawidłowości - nieustannie doskonalimy się.
WSPÓŁPRACA
Zaufanie zdobywamy każdego dnia. Klienci ufają nam, powierzając nam swoje bezpieczeństwo. Klienci współpracują z nami, powierzając nam swoje mienie. Pracownicy ufają nam, bo zapewnimy im bezpieczne i profesjonalne środowisko pracy.

KONTAKT:

ART SECURITY, ul. Mrówcza 243, 04-697 Warszawa
(22) 622 48 48

Formularz kontaktowy: